PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=245950}
7,6 84 147
ocen
7,6 10 1 84147
7,6 30
ocen krytyków
Plac Zbawiciela
powrót do forum filmu Plac Zbawiciela

ogólnie porażka do etnej potegi , nie warto , lepiej oglądać TV lub żyć tak jak bohaterowie , to jest real.

ocenił(a) film na 6
mamlago34

Filmu jeszcze nie widziałem ale sam zwiastun jest jakimś nieporozumieniem.

usulovski

Kurwa, rzadko przeklinam, ale jak widzę takie osoby wypowiadające się na forum, to mnie szlag trafia... Jak można być tak ograniczonym, to jest dla mnie niepojęte...

ocenił(a) film na 10
mamlago34

ten komentarz jest powalajacy, ukazuje jaka jest ograniczona osoba!
ta osoba to woli zyc jak bohaterowie jakis telenowel wenezuelskich i innych tasiemcow z tego marnego pokroju!!!

mamlago34

Wczoraj oglądałam Kinomaniaka i facet bardzo zachwalał, a i wywiad z panią reżyser też nastawił mnie "pozytywnie" (o ile to właściwe słowo biorąc pod uwagę tematykę), więc po co zniechęcać ludzi tylko npdst zlych wrażeń ze zwiastuna?

ocenił(a) film na 10
mamlago34

no brawo brawo widzę że Krauze nie robi dla ciebie filmów polecam może "legalne blondynki" "szybcy i wściekli" "sposób na blondynkę" "włóż go przez kratę" no nie wiem z tą kratą to mnie poniosło - jakieś strzelaniki jakieś pościgi wiesz coś gdzie się coś dzieje i daruj sobie takie komentarze bo mi ciśnienie skacze .... o widzisz znów muszę iść po kordafen i to przez ciebie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones