PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=245950}
7,6 84 147
ocen
7,6 10 1 84147
7,6 30
ocen krytyków
Plac Zbawiciela
powrót do forum filmu Plac Zbawiciela

Wszyscy sie tym filmem nieźle jarają, ale ja powiem jedno. Ten film obrazuje kierunek w jakim podążają nasi rodzimi reżyserzy. Tzw. kino offowe, czyli ambitne, poruszające ważne tematy w życiu polaków. Po co talent scenarzysty, reżysera czy samych aktorów?? Nakręćmy jakąś szmire przypnijmy jej etykietke "ambitny" i od razu połowa ludzi bedzie się takim filmem jarać, a jak komuś sie nie podoba to sie nie zna na prawdziym kinie!!
Kiedy ide do kina płace 15 zł to oczekuje rozrywki, a nie patologii, która mnie otacza i nieraz dotyka. Ktos powie - nie lubisz takich filmow nie idź. Okej, ale jeżeli tego typu produkcje tworzone są za pieniądze podatników to mam prawo oczekiwać odrobiny jakości. Ciekawe ile osób pójdzie na ten film, ale sądząc po wyniakach sprzed lat, nie będzie ich dużo. Jest to sygnał dla producentów tego typu "dzieł", że polacy nie dają się oszukać. Jednak to do tych ludzi to nie dociera. Dlaczego?? Patrz wyżej. Więc apel - PRZESTAńCIE MARNOWAC NASZE PIENIąDZE!!

ocenił(a) film na 10
Unearth

Widac ze go nie ogladales. Failm ten poprostu mna wstrzasnal a przyznam rzadko mi sie to zdarza. A tak szczerze to moje pieniadze z podatkow tez sa wydawane na ten film i wcale nie zaluje. pozatym wydawane sa na setki innych filmow ktorych nie zamierzam ogladac ale nie narzekam bo nie jestem samolubem

ocenił(a) film na 9
Unearth

Jak oczekujesz od filmu rozrywki to pooglądaj sobie Supermana albo Teletubisie. Kino to nie popcorn serwowany w multipleksach. Poza tym, jak ja idę na jakiś film to mniej więcej wiem czego się spodziewać, a jak było w Twoim przypadku? Spodziewałeś/ałaś się dialogów typu "ajlawju-ajlawju tu"?

P.S. I nie pisz "Polacy" mała literą.

Unearth

Proponuje czytać recenzję filmu i wybierać taki jaki Cię interesuje,po co potem krytykować,chcemy sie pośmiać,idziemy na komedię,bać sie na horror a popłakać na melodramat itd.Ten film natomiast jest dla wybranych,każdy w nim może znaleźć cząstkę ze swojego życia,teraźniejszego lub przyszłego,potrafi wstrząsnąć widzem,chociaż historia była inna,reżyser złagodził zakończenie twierdzą ,że inaczej widz mógłby mu tego nie wybaczyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones