PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=245950}
7,6 84 147
ocen
7,6 10 1 84147
7,6 30
ocen krytyków
Plac Zbawiciela
powrót do forum filmu Plac Zbawiciela

Polak, kredyt, mieszkanie, problemy - temat oklepany. Po co jeszcze o tym film kręcić?

ocenił(a) film na 8
sceptyk

No jasne. Lepiej ogladac Mode na sukces. Nie ma Polakow, nie ma kredytow, a problemy takie, ze tylko pomarzyc :-)

ocenił(a) film na 9
sceptyk

To film o rozkładzie życia. Nie o "Polaku, kredycie, mieszkaniu, problemach". Ty w ogóle ten film widziałeś?

robokopo

a czego się spodziewacie po osobie która ocenia Kevin sam w Nowym Jorku na 10?

ocenił(a) film na 9
iwona1510005

Kevin sam w Nowym Jorku nie jest taki zły. Ale na pewno nie na 10. Co najwyżej na 3, ewentualnie 4...

robokopo

otóż to :)

ocenił(a) film na 8
sceptyk

I trzeba klepać,dopóki w tym kraju coś się zmieni na lepsze.

ocenił(a) film na 9
jacekg9

Mam kilka pytań związanych z filmem, bo zakończenie widziałem tylko urywkami. Za co była skazywana Beata? Z jakiego powodu dostała wylewu (od tak po prostu, czy coś się wydarzyło)? Jaką winę wziął na siebie facet Beaty, że na końcu rozmawiali, że dostanie 2 lata w zawiasach? Czy Beata czekając na dworcu naprawdę czekała na faceta, czy tylko tak mówiła o choince? Przepraszam za te pytania, ale przy końcu strasznie zamieszanie miałem i nie widziałem dokładnie końcówki.
I jeszcze 2 pytanka. Za co dostał w mordę w sądzie. I czy kobieta do której odszedł Bartek, to przyjaciółka Beaty?

Film świetny i bardzo zależy mi na poznaniu zakończenia.

ocenił(a) film na 3
mati113

1. Beata została skazana za usiłowanie zabicia swoich dzieci
2. wylewu pewnie dostała od stresu który miała już od jakiegoś czasu, a pewnie wiadomość o tym co ją czeka była gwoździem do przysłowiowej trumny
3. Bartek pewnie stwierdził że po części jest winny temu co się stało, ze się przyczynił
4. nie, wydaje mi się że mówiła tak żeby uspokoić dzieci przed podaniem im środków nasennych
5. Bartek dostał za zniszczenie życia Beacie, zdradzanie jej, zostawienie dzieci etc - przysłowiowy całokształt
6. Ruda babka była szefową koleżanki Beaty. poznały się na imprezie

ocenił(a) film na 9
wild_wolf

Dziękuje bardzo. Co prawda cały proces nie trzyma się kupy. Z jednej strony grozi jej 15lat, następnie jej mąż bierze winę na siebie i dostaje 2lata w zawieszeniu (a przynajmniej jest taka rozmową). W tych czasach jest to niemożliwe. Skoro Ona chciała zabić dzieci, to Ona jest winna według polskiego prawa.

ocenił(a) film na 9
mati113

PS. Jeszcze raz bardzo dziękuje za opisanie końcówki filmu :)

ocenił(a) film na 3
mati113

Prawdopodobnie chodziło o to ze Bartek poczuł sie współwinny i być może sąd uznał że skoro jego zachowanie doprowadziło Beate do zbrodni to należy mu się kara

ocenił(a) film na 3
mati113

a, no i nie ma za co :) pozdrawiam!

ocenił(a) film na 10
mati113

To zdarzyło się na prawdę facet, który wraz ze swoją matką znęcał się psychicznie i fizycznie nad żoną doprowadził ją do depresji a w ostateczności próbowała zabić siebie i dzieci- samobójstwo rozszerzone, bardzo głośne ostatnimi czasy. Ten mężczyzna najpierw zwalił na nią całą winę, ale w ostateczności ruszyło go sumienie i przyznał się do winy- do znęcania i za składanie fałszywych zeznań otrzymał wyrok a ją ułaskawiono rzeczywiście. To stało się jakoś na początku lat 2000 na warszawskiej Woli. Co jak co ale doprowadzenie do takiego stanu żony wogólnie człowieka jest karane i powinno być.

ocenił(a) film na 9
monisia54315

Dzięki za komentarz. Zgadzam się z Tobą w 100%. Słyszałem o tym, że coś takiego miało miejsce, ale nie znałem szczegółów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones